Kongres Serwisów AGD

Szanowni Państwo,

W imieniu CECED Polska* mam zaszczyt zaprosić na V Kongres Serwisów AGD. Wydarzenie odbędzie się w dniu 21 września Centrum Szkoleniowym Falenty pod Warszawą.

Tradycyjnie, spotkanie jest wspólną inicjatywą następujących członków naszego związku, firm: Amica, Beko, BSH, Candy, Electrolux, Gorenje, Samsung, Vorwerk oraz Whirlpool. Obecni będą także inni producenci AGD.

Zaproszenie uzgadniane jest z ww. producentami AGD i kierujemy je do właścicieli lub osób decyzyjnych najważniejszych w Polsce firm zajmujących się posprzedażną obsługą klienta detalicznego. Zależy nam na wysokim poziomie i jakości dyskusji, a poruszane tematy oraz lista zaproszonych ekspertów wymagają obecności osób z najwyższego szczebla organizacyjnego przedsiębiorstw.

Do pierwszej części spotkania, poświęconej prawom konsumenta, zaprosiliśmy znanego eksperta, panią prof. M. Jagielską z Uniwersytetu Śląskiego. Przez 2 godziny będzie omawiała zawiłe kwestie prawne, odpowiadając przy tym na indywidualne pytania dotyczące konkretnych indywidualnych przypadków.

Tegoroczne spotkanie objęte jest patronatem merytorycznym kancelarii prawnej WKB. Jej eksperci zaprezentuję dwa kolejne ważne dla serwisów tematy: zmiany prawa o bezpieczeństwie danych od 2018 roku oraz konsekwencje zmian w przepisach o elektroodpadach i wykreślenie punktów serwisowych z rejestru GIOŚ.

Kontynuujemy także zapoczątkowaną w ubiegłym roku tradycję prelekcji przedstawiciela firm serwisowych. Pod koniec spotkania o specyfice i wyzwaniach w prowadzeniu działalności opowie przedstawiciel Stowarzyszenia serwisów AGD. Z kolei W. Konecki z CECED Polska przedstawi statystyki i raporty na temat branży AGD w Polsce. Po krótkiej dyskusji podsumujemy nasz Kongres. Jak co roku spotkanie zakończy uroczysta kolacja.

Kongres został objęty patronatem KIG – Krajowej Izby Gospodarczej, Kancelarii prawnej WKB Kwieciński Wierciński Baehr oraz magazynu branży AGD i RTV, Infomarket.

Współorganizatorzy, producenci i importerzy AGD, pokrywają koszt uczestnictwa zaproszonych przez siebie właścicieli serwisów. Koszt uczestnictwa pozostałych uczestników to 395 zł bturro. Liczba miejsc jest ograniczona.

Uprzejmie prosimy o zgłąszanie chęci uczestnictwa w Kongresie do 13 września na emial: radoslaw.maj@cecedpolska.pl . Ilość miejsc jest ograniczona. Pan Radosław Maj udzieli Państwu również niezbędnych informacji w przypadku dodatkowych pytań (tel. 22 668 84 95).

Formularz zgłoszeniowy

http://cecedpolska.pl/uploads/pdf/Kodeks Serwisów AGD/formularz zgłoszeniowy_serwisy 2017_PŁATNI_serwisy MSP.pdf

Program

 http://cecedpolska.pl/uploads/pdf/Kodeks Serwisów AGD/V Kongres Serwisów 2017_PROGRAM_170731.pdf

Licząc na Państwa obecność i owocne obrady podczas V Kongresu Serwisów AGD, pozostaję 

Z poważaniem,

Wojciech Konecki

Dyrektor Generalny CECED Polska